Nahrávám...
Zpět

V Kladně začalo fungovat žákovské kadeřnictví

 

 

 

 

 

 

 

 

V Kladně začalo fungovat žákovské kadeřnictví, láká hlavně na ceny

Neděle, 28. Říjen 2018 11:00

Střední škola služeb a řemesel Stochov slavnostně otevřela jedno další prestižní odloučené pracoviště v Kladně. Nový salón bude poskytovat kompletní kadeřnické služby včetně novinky – Barber shopu. Pod odborným vedením pedagogických pracovníků budou tyto služby poskytovat žáci školy.

Foto: Střední škola služeb a řemesel Stochov

 

Provozovnu naleznete v Kladně v Mlýnské ulici, vchod do pánského či dámského oddělení z ulice Ivana Olbrachta. Slavnostní otevření kadeřnictví se uskutečnilo za účasti vedení školy, vyučujících odborného výcviku i teoretického vyučování, zástupců technického oddělení školy, které provedlo rozsáhlou rekonstrukci bývalé neratovické provozovny, zástupců SOŠ a SOU Neratovice, pronajímatelky salónu paní Bednářové a dalších hostů.

Kadeřnický salón bude poskytovat služby klasického kadeřnictví s nabídkou moderních trendů stříhání a vlasových úprav pro dámy, pány i pro děti. Při práci budou používány také nové přípravky italské firmy Yellow, která na trh dodává profesionální barvy, obohacené o výtažek goji a aloetrix, arganový a kokosový olej. Používání přípravků při následné péči zahrnuje šampony a vlasové masky. Zákaznice si budou moci tyto výrobky zakoupit přímo v salónu, jak informovala všechny přítomné Linda Růžičková, vedoucí učitelka kadeřnicko-kosmetických služeb.

Novinkou tohoto pracoviště jsou služby pro pány, a to v podobě nabídky pánského Barber shopu, která spočívá v úpravě vousů, knírů a také holení břitvou. V rámci této služby budou nabízeny i nové metody střihů Fade, Skin fade, Razor fade, Pompadour, Undercut.