Nahrávám...
Zpět

Školní projekt 2. ročníku oboru Hotelnictví „Naše tradice“

 

 

 

 

 

 

 

Školní projekt 2. ročníku oboru Hotelnictví „Naše tradice“

 

Žákyně Marcela Savincová vzala přípravu adventní tabule na svá bedra, jelikož Terezka Valkounová, která na adventním tématu spolupracuje z domova při vleklé léčbě, se této kreativní práce nemohla zúčastnit. Nicméně si děvčata práci rozdělila spravedlivým dílem. Prezentovat své téma však budou, až se nám Terezka vrátí. Prozatím se můžete inspirovat, jejich adventní tabulí.

 

Nový rok jsme sice zatím nepřivítali, ale žákyně Adélka Hudecová a Libuška Kubů již představily své restaurační menu. Děvčata si připravila inventář, výzdobu, ubrousky a prostřela stůl k této příležitosti. Tématu Nového roku daly přednost před Silvestrem, ačkoliv s oslavami úzce souvisí. Stejně jako u adventu, Štědrého dne a Silvestru,  se i k novoročním oslavám pojí různé tradice, jež jsou součástí jejich seminární práce. Stejně jako historie oslav, průběh kdysi a dnes, tradiční pokrmy atp.

 

V tomto  kalendářním roce se v rámci školního projektu loučíme novoroční tabulí a v roce 2020 nás čeká „pánská“ jízda žáků Davida Boti a Filipa Jersáka na téma Myslivost/Poslední leč.