Nahrávám...
Zpět

Ocenění žáků a studentů za úspěšnou reprezentaci Středočeského kraje

 

 

 

 

 

 

Ocenění žáků a studentů za úspěšnou reprezentaci Středočeského kraje

 

Ocenění proběhlo 15. ledna 2020 v Obecním domě Nymburk. Slavnostní setkání se uskutečnilo pod záštitou hejtmanky Středočeského kraje Jaroslavy Pokorné Jermanové a radního pro oblast regionálního rozvoje, cestovního ruchu a sportu Martina Draxlera.

Zúčastnilo se ho přibližně 400 žáků ve dvou blocích. Od 10 hodin byli oceněni ti, kteří úspěšně bojovali ve vědomostních soutěžích a v soutěžích žáků základních uměleckých škol, od 13 hodin přišli na řadu žáci reprezentující kraj ve sportovních soutěžích a soutěžích odborných dovedností.

Za naši školu byl oceněn gastronomický tým, který obhájil loňské 3. místo na 7. ročníku celorepublikové soutěže Makro HoReCa pětiboj 2019. Dále byla oceněna kadeřnice Nicol Soto, která se stala Mistryní Evropy v kategorii dámský společenský účes a žáci Lukáš Váchal a Lukáš Víšek a za 3. místo v soutěži oboru Klempíř. Také byl oceněn Daniel Svoboda z 2. ročníku oboru kuchař-číšník za reprezentaci na matematické olympiádě.

Podle dosaženého umístění žáci dostali poukázky na nákup sportovního vybavení v hodnotách 400, 600, 800 nebo 1000 korun.

Kromě slavnostního předání ocenění byl pro děti i učitele připraven doprovodný program a raut.

 

Michal Kemr, učitel odborného výcviku