Nahrávám...
Zpět

11. ročník přeboru OS Stavba závodů na in-line bruslích

 

 

 

 

 

 

Po několika letech pauzy kvůli Covidu mohla Střední škola služeb a řemesel Stochov (dále SŠSaŘS) obnovit podnik na in-line bruslích, a uspořádala tak již 11. ročník přeboru OS Stavba závodů na in-line bruslích. Stochov byl svědkem vynikajících výkonů na tratích 3200 m, 2400 m, 1600 m, 800m a týmové štafety. Na závodě se představily týmy z dalších měst jako Ústí nad Labem, Chomutov, Teplice, Praha a startovalo tak celkem 25 závodníků, včetně domácích ze Stochova.

Úterní jízda byla provázena slunečným a teplým počasím, což pomohlo přitáhnout pozornost diváků. Závody byly plné nejen emocí a překvapivých výsledů, ale také usilovného vyčerpání a veliké zábavy. Celkové skóre se počítalo ze všech jednotlivých závodů. Na jednotlivé závody dohlížel sportovní komisař Mgr. Viktor Kolovratník.

Zahájení letošních závodů, tradičně uvedla ředitelka školy Ing. Jaroslava Pichová spolu s panem místostarostou Mgr. Robertem Filipem, kteří taktéž závodníkům předali ceny. Akce se konala za laskavé finanční podpory Statuárního Města Stochov, OS Stavba a Střední školy služeb a řemesel Stochov.

Výsledky

  1. místo – Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem
  2. místo - Střední škola stavební a strojní Teplice, příspěvková organizace
  3. místo - Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov
  4. místo -  Střední škola služeb a řemesel Stochov
  5. Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Bc. Maršoun Marek