Nahrávám...
Zpět

Poděkování

Poděkování přihlášeným uchazečům o studium

 

dovolte mi nejprve poděkovat všem za odevzdané přihlášky a zájem o naši školu. Přeji vám všem mnoho úspěchů v přijímacím řízení. Těším se, že i vy, noví žáci od školního roku 2019/2020, rozšíříte naše mistrovské týmy kuchařů, číšníků, kadeřníků, klempířů, kosmetiček, žáků oboru hotelnictví a dalších oborů. Vždyť jen v krátkém období ledna a února letošního roku se naši kuchaři probojovali, opět jako jediní ze Středočeského kraje, do republikového finále prestižní soutěže Makro – kuchařský pětiboj, naši klempíři zvítězili v regionálním českém kole soutěže odborných dovedností a v příštím týdnu se utkají spolu s moravskými družstvy v celostátním kole. Naše kadeřnice se stala mistryní Evropy v mezinárodní soutěži Koruna kreativity! Více se můžete dočíst na našem webu.

Věřím, že i vy, díky našim mnohaletým kontaktům a dlouholeté spolupráci, během studia u nás absolvujete zahraniční praxe, ať už v partnerských německých a rakouských pracovištích pro odborné praxe, nebo v našich německých či rakouských partnerských školách. Intenzivně pracujeme na tom, aby i vy jste mohli zažít úžasné zahraniční stáže v Itálii i dalších evropských zemích, ať již zdarma prostřednictvím programu Erasmus+ a Tandem, nebo za zvýhodněné ceny.

V současné době realizujeme 4 evropské projekty, díky nimž se budete učit v nové klempířské hale, instalatérských dílnách a vzdělávat se prostřednictvím moderně vybavených všech pracovišť odborného výcviku, pracovat budete se špičkovým zařízením a novými technologiemi a setkávat se s opravdovými mistry svého oboru z praxe.

V každém oboru získáte navíc mnoho certifikátů a osvědčení ze široké nabídky kurzů od školitelů z odborné praxe, které rozšíří vaši kvalifikaci již během studia.

Těšíme se na naše společné partnerství

Ing. Jaroslava Pichová, ředitelka školy