Nahrávám...
Zpět

Informace k provozu školy od 17. května 2021

 

 

 

 

 

Informace k provozu školy od 17. května 2021

  1. Prezenční výuka pokračuje pouze pro odborný výcvik stejně jako v předchozích týdnech. Oproti minulému týdnu se ruší povinnost homogenních skupin. Žáci pracují ve školních prostorách odborného výcviku, příp. na pracovištích smluvních partnerů.
  1. Teoretické vyučování pokračuje distanční formou. Věříme, že o 24. 5. tomu bude jinak.
  1. Odloučená pracoviště kadeřnictví v Kladně v Americké a Mlýnské ulici zahájí v příštím týdnu provoz – pouze na objednávku a za dodržení všech hygienicko-epidemiologických opatření.
  1. V platnosti zůstává testování žáků i zaměstnanců s frekvencí jedenkrát týdně, a to v neděli 16. května pro ubytované žáky, v pondělí 17. května pro žáky v prezenční výuce a zaměstnance, přítomné ve škole v pondělí, pro ostatní v den, kdy přijdou první den v týdnu do školy. Výjimky z testování platí stejné jako v minulých týdnech.
  1. V pátek 14. 5. zahajujeme maturitní profilové zkoušky praktickou maturitní zkouškou z Práce s počítačem oboru Podnikání.
  1. V pondělí 17. 5. proběhnou praktické maturitní zkoušky oboru Hotelnictví.
  1. V úterý 18. 5. obdrží maturanti Hotelnictví, Kosmetických služeb a Podnikání závěrečné ročníkové vysvědčení.
  1. Ve středu 19. 5. konají žáci oboru Podnikání písemnou část zkoušky z Účetnictví a daní.
  1. Povinné nošení ochrany nosu a úst se ruší pouze ve venkovních prostorech při zachování odstupu 2 metrů od jiných osob, nejde-li o členy jedné domácnosti. Ve vnitřních prostorách školy nadále platí povinnost nosit ochranu nosu a úst.