Nahrávám...
Zpět

Aktuálně ze dne otevřených dveří

 

 

 

 

 

 

Aktuálně ze Dne otevřených dveří 16.10.2021

 

První letošní den otevřených dveří se opravdu vydařil

 

Tuto sobotu se uskutečnil na naší škole první den otevřených dveří v tomto školním roce a bylo u nás opravdu velmi rušno. Potěšilo nás, že po nucené přestávce způsobené protiepidemickými opatřeními, jsme se letos mohli opět setkat tváří v tvář se zájemci o studium na naší škole. Mnohé z nich jsme potkali již na kladenském veletrhu vzdělávání a nyní se přišli do naší školy podívat osobně. Zasloužený zájem sklízela pracoviště odborného výcviku. Naši kuchaři předvedli svá pracoviště, kde nabízeli budoucím spolužákům i jejich rodičům mezi podáváním odborných informací i výbornou kávu
a zákusky. Naše kadeřnice a kosmetičky rovněž ukázaly novým zájemcům svá moderně vybavená pracoviště a informovaly je o poznatcích a zážitcích, které získaly na odborné stáži v Itálii. Velmi zaujala i nová klempířská hala, na kterou jsme velmi hrdí.

Nemalý zájem budilo rovněž  studium hotelnictví a cestovního ruchu. O zážitky ze své tříměsíční stáže na slunné Sardinii, absolvované v rámci programu Erasmus+, se podělili i naši letošní maturanti.  Studentky třetího ročníku tohoto oboru návštěvníky informovaly i o stáži v německém městě Hameln.

Ve třídě věnované studijnímu oboru logistik zasvětil pan učitel zájemce do průběhu studia
a možnostech profesního uplatnění.

Někteří z našich návštěvníků jsou již rozhodnutí a uvidíme je opět, tentokráte již ve školních lavicích
u nás ve Stochově.

A vás ostatní zveme na naše příští dny otevřených dveří 24.11.2021 a 13.1.2022.

Těšíme se na vás!