Nahrávám...
Zpět

Den otevřených dveří se opět vydařil!

 

 

 

 

 

Den otevřených dveří se opět vydařil!

Ve středu 24.11.2021 se konal náš druhý letošní den otevřených dveří. A udělali jste nám svou účastí velkou radost!

Zájemci o studium na naší škole si prohlédli učebny teoretického vyučování a praktického výcviku. V rámci této akce také poznali vyučující a žáky naší školy. Měli rovněž příležitost se setkat, v příjemném prostředí školního klubu, s paní ředitelkou Ing. Jaroslavou Pichovou, která ochotně a s úsměvem odpovídala na všetečné dotazy návštěvníků.

V učebnách věnovaných oboru hotelnictví návštěvníci poznali, jak nápadité a zábavné může být studium zeměpisu cestovního ruchu propojeného se získáváním ekonomických souvislostí. Vyzkoušet asi mohli i své znalosti při zábavném skládání magnetických map.

Žáci 4. ročníku oboru hotelnictví a cestovní ruch, kteří v rámci programu Erasmus+ vycestovali na tříměsíční stáž, s návštěvníky živě debatovali o svých zážitcích ze slunné Sardinie.

O svém pobytu v německém Hameln s horlivostí vyprávěla žákyně 3. ročníku oboru hotelnictví
a cestovní ruch.

V oboru logistické a finanční služby se návštěvníci setkali se žáky studujícími tento obor, kteří jim barvitě líčili své poznatky a zkušenosti z praxí i teoretické výuky.

Kosmetičky a kadeřnice pak návštěvníků předváděly svá moderně vybavená studia praktického výcviku a ukázky svých prací: péče o pleť, líčení, tvorba účesů, masáže.

Klempíři se pochlubili svou novou, moderně vybavenou halou, na kterou je naše škola právem hrdá,
a spolu s instalatéry a operátory skladování předváděli své dovednosti.

Návštěvníci shlédli ukázky kulinářských dovedností našich žáků studijního oboru hotelnictví a oboru kuchař-číšník na pracovišti praktického výcviku a ve školní jídelně. Měli rovněž příležitost ochutnat italské speciality a kávu, vše připravované pod pečlivým vedením našich vyučujících, ale i našich hostů z Itálie, kteří nás navštívili v rámci programu Erasmus+. 

Vyučující návštěvníkům také představil náplně jednotlivých studijních a učebních oborů, a především jejich široké využití na trhu práce.

Děkujeme Vám všem za návštěvu a ty z Vás, kteří se k nám chtějí podívat, uvítáme 13.ledna 2022.

Sledujte naše webové stránky, Facebook, Instagram i Tik Tok, dozvíte se více!