Nahrávám...
Zpět

Ze Dne otevřených dveří 13.1.2022

 

 

 

 

 

 

Minulý čtvrtek 13.1.022 proběhl u nás na Střední škole řemesel a služeb poslední den otevřených dveří, a i tentokráte jsme přivítali nemálo hostů z řad žáků základních škol, maminek a tatínků, ale i našich absolventů, kteří se na nás přišli podívat. Někteří se i ochotně ujali slova a živě debatovali o svých zkušenostech a získaných znalostech, ale i zážitcích ze školních let se zvědavými žáky základních škol
a jejich rodiči. 

Ještě před konáním dne otevřených dveří jsme navštívili základní školy v Libušíně, Unhošti a Zvoleněvsi, kde jsme seznamovali žáky devátých tříd s naší školou. Některé z žáků těchto škol jsme poté potkali
u nás na dni otevřených dveří, a to nás opravdu velmi potěšilo.  Pevně věříme, že jim osobní zkušenost pomůže v rozhodování a volbě své budoucí školy a profese.

A ti, kteří jste nestihli naši školu navštívit ve dny otevřených dveří a chtěli byste se k nám podívat, neváhejte nás kontaktovat a sjednat si jiný termín. Budeme se vám rádi věnovat individuálně.

Přejeme vám všem šťastnou volbu!

Děkujeme všem návštěvníkům dne otevřených dveří za účast a příjemně strávené odpoledne.

V blízké době zveřejníme kritéria přijímacího řízení, informaci o přijímací zkoušce nanečisto a přípravných kurzech z matematiky a českého jazyka.

Všem, kdo nám sdělili kontaktní e-mail, zašleme informace elektronicky.