Nahrávám...
Zpět

69-41-L/01 Kosmetické služby - zkrácené studium

SUPERNOVINKA V NAŠÍ VZDĚLÁVACÍ NABÍDCE = ZKRÁCENÉ STUDIUM

MATURITNÍ VYSVĚDČENÍ ZA 1 ROK

Zvýší Vaše možnosti na trhu práce

 

Co Vás čeká?

  1. V odborném výcviku a odborných předmětech získáte kompetence k provádění odborného kosmetického ošetření pleti, líčení pro všední i slavnostní příležitosti, barvení obočí a řas, napařování kompresí i přístroji a různé druhy manuálních masáží obličeje, krku a dekoltu, aplikace obkladů a masek, běžné odborné práce při ošetřování pleti, kosmetickou masáž těla a poskytování kvalifikované a kvalitní péče o ruce a nohy.

  2. Osvojíte si kompetence k poskytování poradenských služeb z hlediska ošetřování pleti podle typu zákazníka a módních směrů v líčení.

  3. Rozšíříte si dovednosti komunikace ve dvou cizích jazycích pro oblast kosmetických služeb, péče o tělo a komunikace se zákazníkem.

  4. Kvalifikaci si prohloubíte již během vzdělávání účastí v certifikovaných kurzech, např. alternativní metody masáží těla - masáž horkými lávovými kameny, medová masáž, baňkování, lymfatické masáže; nail art, nehtová modeláž atd.

  5. Praktické vyučování zahájíte v našem moderně vybaveném školním středisku kosmeticko-kadeřnických služeb.

  6. Po zvládnutí základních dovedností se budete učit v reálném prostředí našich smluvních partnerů a na odloučeném pracovišti v Kladně.

  7. Stanete se řádným žákem denního studia se všemi žákovskými výhodami a budete studovat zdarma.

Podmínky pro přijetí pro školní rok 2017/2018: střední vzdělání s maturitní zkouškou v jiném libovolném oboru vzdělání, zdravotní způsobilost

Pro více informací využijte prohlídku školy kdykoliv po předchozí domluvě

 

Termín odevzdání přihlášek do 1. března 2017

V případě volných míst 2. kolo přijímacího řízení