Nahrávám...
Zpět

Přípravné kurzy 2021/2022

Nabídka přípravných kurzů na přijímací zkoušky pro školní rok 2021/2022 

Nabídka kurzů k doplnění znalostí z matematiky a českého jazyka 

 

Vážení uchazeči o studium,

s ohledem na současnou situaci se pedagogičtí pracovníci školy rozhodli, ve snaze pomoci Vám k přijetí ke studiu na Střední školu služeb a řemesel ve Stochově, připravit Vás na konání přijímacích zkoušek z českého jazyka a matematiky a nabízejí Přípravné kurzy na přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky.

Vzhledem k tomu, že přestup žáka ze základní školy na školu střední je velká změna v životě, poskytujeme i Kurzy z matematiky a českého jazyka k doplnění učiva před nástupem na střední školu.

 

Přípravné kurzy na příjímací zkoušky budou probíhat každou středu, od 17. 3. 2021, v čase od 15.00 – 16.30 hod., z toho první vyučovací hodina bude matematika, druhá vyučovací hodina český jazyk.

Kurzy k doplnění učiva budou zahájeny bezprostředně po ukončení přijímacího řízení. S konkrétními termíny budete seznámeni prostřednictvím e-mailu.

 

Přípravný kurz na přijímací zkoušky bude probíhat on-line formou v programu TEAMS. Pro přihlášení klikněte na následující odkazy:

 

Pevně věříme, že i touto nabídkou kurzů se nám společně podaří Vás dobře na přijímací zkoušky připravit a zároveň Vás připravit i na studium na naší škole.  

Ve Stochově 10. března 2021

 

Ing. Jaroslava Skřivanová, v.r.

zástupkyně ředitelky pro teoretické vyučování

Střední škola služeb a řemesel Stochov