Nahrávám...
Zpět

69-41-L/01 Kosmetické služby - zkrácené studium

SUPERNOVINKA V NAŠÍ VZDĚLÁVACÍ NABÍDCE = ZKRÁCENÉ STUDIUM

MATURITNÍ VYSVĚDČENÍ ZA 1 ROK

Zvýší Vaše možnosti na trhu práce

 

Co Vás čeká?

  1. V odborném výcviku a odborných předmětech získáte kompetence k provádění odborného kosmetického ošetření pleti, líčení pro všední i slavnostní příležitosti, barvení obočí a řas, napařování kompresí i přístroji a různé druhy manuálních masáží obličeje, krku a dekoltu, aplikace obkladů a masek, běžné odborné práce při ošetřování pleti, kosmetickou masáž těla a poskytování kvalifikované a kvalitní péče o ruce a nohy.

  2. Osvojíte si kompetence k poskytování poradenských služeb z hlediska ošetřování pleti podle typu zákazníka a módních směrů v líčení.

  3. Rozšíříte si dovednosti komunikace ve dvou cizích jazycích pro oblast kosmetických služeb, péče o tělo a komunikace se zákazníkem.

  4. Kvalifikaci si prohloubíte již během vzdělávání účastí v certifikovaných kurzech, např. alternativní metody masáží těla - masáž horkými lávovými kameny, medová masáž, baňkování, lymfatické masáže; nail art, nehtová modeláž atd.

  5. Praktické vyučování zahájíte v našem moderně vybaveném školním středisku kosmeticko-kadeřnických služeb.

  6. Po zvládnutí základních dovedností se budete učit v reálném prostředí našich smluvních partnerů a na odloučeném pracovišti v Kladně.

  7. Ti nejlepší z vás mohou absolvovat zahraniční stáž v naší partnerské škole v Německu.

  8. Stanete se řádným žákem denního studia se všemi žákovskými výhodami a budete studovat zdarma.

Podmínky pro přijetí pro školní rok 2019/2020: střední vzdělání s maturitní zkouškou v jiném libovolném oboru vzdělání (maturanti letošního školního roku doloží maturitní vysvědčení až po jeho vydání – lze i po podzimním termínu), zdravotní způsobilost.

 

Využijte možnosti a získejte 2. maturitu za necelých 10 měsíců.

Termín odevzdání přihlášek: do 1. 3. 2019

 

V případě volných míst 2. kolo přijímacího řízení

Více informací a návštěva školy kdykoliv po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě:

web: www.ssars.cz; e-mail: info@ssars.cz;

tel. čísla: 312 651 269; 725 925 718