Nahrávám...
Zpět

Poděkování

Vážená paní ředitelko, inženýrko Jaroslavo Pichová,

 dovolte nám, abychom Vám srdečně poděkovali za Vaší ochotu a spolupráci v rámci projektu mezigeneračního setkávání studentů Střední školy služeb a řemesel s uživateli Domova se zvláštním režimem Centrin CZ v Unhošti.

Již druhým rokem je nám umožněno navštěvovat Vaši školu při odborném výcviku kadeřnic a kosmetiček. Zcela zdarma zkrášlujete naše seniory, kteří se na návštěvu školy, na milé a usměvavé studenty a pedagogy pokaždé velmi těší!

Kromě toho, že dvakrát do měsíce pečujete o zevnějšek našich uživatelek, velmi oceňujeme vlídný a ochotný přístup studentů a paní učitelek odborného výcviku. Vaše péče je pohlazením na duši našich seniorů i nás samých.

V dnešní uspěchané době je nadstandardní péče a milý přístup k seniorům úctyhodnou činností. Jsme moc rádi a mnohokrát děkujeme za Vaši ochotu a za společná setkávání!

 

S přátelskými pozdravy a přáním krásných dnů, 

aktivizační oddělení a senioři Domova se zvláštním režimem Centrin CZ v Unhošti


--
Tým aktivizačních pracovníků
Domov se zvláštním režimem Centrin CZ, s.r.o.
Poskytovatel sociálních služeb
Tel.: 725386247

 

 

Návštěva důchodkyň z Unhoště na odborném výcviku oboru Kadeřník

25. 9. 2017 nás opět navštívila skupinka důchodkyň z Pečovatelského domu v Unhošti. Žákyně 2. ročníku se k babičkám chovaly moc pěkně. Vyslechly jejich přání a pak probíhala konverzace jaký střih, účes a barvu by zákaznici doporučily. Rozšiřovaly si tak slovní zásobu, která dnešní době mládeži chybí a učily se navazovat kontakt se zákaznicí. Žákyně prováděly barvení vlasů a střihy mikádo a mix střih. Vlasy upravo...valy vodovou a foukanou ondulací s použitím tužících přípravků a laku na vlasy. Důchodkyně odjížděly upravené, spokojené a usměvavé.

Těšíme se na další návštěvu. 

Monika Melenová, učitelka odborného výcviku