Nahrávám...
Zpět

Rozsvícení vánočního stromku Stochov-poděkování

 

 

 

 

 

 

Poděkování

Milý pane Kvapile, milý sbore,

mnohokrát Vám za všechny děkuji za úžasnou příležitost představit naše zařízení během rozsvícení vánočního stromu, za krásný zážitek pro děti, za podporu nás všech.

Do Vaší další práce Vám přeji  mnoho krásných společných chvil a nadšených posluchačů.

 

 Ladislava Čejková

 

 

Rozsvícení vánočního stromku Stochov

1.12.2018 v sobotu se smíšený pěvecký sbor střední školy řemesel s služeb „Harmony“ zúčastnil rozsvícení vánočního stromečku ve Stochově. Na Mírovém náměstí na nás čekal již pan Baroch, který měl již připravené ozvučení pro nás. Začali jsme včas a postupně se scházeli další a další lidé. Vystoupili jsme jen vánočním repertoriem. Z publika se ozývaly hlasy posluchačů, kteří s námi zpívaly. Což se sboru moc líbilo. A pomohlo to překonat počáteční trému z mikrofonů. Jednou z písní, kterou si s námi všichni zazpívali, byla koleda například „Čas radosti, veselosti“ a umělá píseň „Veni, domine“.

Nejkrásnějším okamžikem bylo, když moderátor Honza Husník, který nám celou akci pomohl moderovat, pozval děti ze Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc (ZDVOP) ze Stochova pod vedením paní Bc. Ladislavy Čejkové. Zazpívali jsme si „Půjdem spolu do Betléma“, což byla písnička, která spoustu lidí dojala.

No a na závěr našeho vystoupení zazpívala Veronika Pechová (2KO) píseň od Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka „Prosinec“, která vystoupení sboru uzavřela s velmi příjemným pocitem a pohodou.

Na úplném závěru jsme předali městu, Honzovi Husníkovi a ZDVOP vánoční přání s poděkováním za úžasnou a skvělou spolupráci.

I přesto bych rád ještě jednou i mým jménem poděkoval celému sboru, městu Stochov za možnost vystoupení, ZDVOP za úžasné nasazení a zpěv a také našemu moderátorovi Janu Husníkovi a v neposlední řadě vedení školy za podporu, kterou nám dávají.

S díky Jaroslav Kvapil